Yine Seren Serengil Yine Olay! Sero Teknesinden Konum Paylaşınca Ortalık Karıştı: Hareket Etmeyen Tekne!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcularından Seren Serengil, son günlerde teknesiyle tatil yapmaya devam ediyor ancak güzel yorumcumuz ve teknesi hakkında çıkan yorumların ardı arkası kesilmiyor. Uzun süredir teknede olmasına rağmen hiç seyir halindeyken story paylaşmayan Seren Serengil, bugün teknesinin bulunduğu lokasyonu Instagram’da paylaşınca ortalık karıştı. Seren Serengil’in paylaştığı fotoğrafta, güzel yorumcumuzun teknesiyle kıyıda olduğunu görüyoruz. Bu tekne gidiyor mu gerçekten herhangi bir yere?

Sero Şaşırtmıyor!

Bildiğiniz gibi Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardır yorumculuk yapan Seren Serengil, kendini televizyon starı olarak görüyor. Hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında ünlüler camiası hakkında bol bol atıp tutan Seren Serengil, ara ara mahkemelik olmaktan da geri durmuyor. Ancak güzel yorumcumuz için gıybet kadar önemli bir şey yok! Kendini, sırf Gülben Ergen hakkında konuşabilmek için 3 gün hapis yatmayı dahi göze almış bir insan!

Hal böyle olunca Söylemezsem Olmaz’da gıybetlerin sonu gelmiyor. Program yüzünden birçok ünlü ile arası açılan Seren Serengil’in, ünlüler camiasında konuştuğu ve yakın olduğu kimse yok. Hatta öyle ki, Seren Serengil ticarete atıldığı zaman hiçbir ünlü simadan tebrik ya da hayırlı olsun storysi göremedik! Başta Gülben Ergen olmak üzere tüm sanat camiasını kendine düşman eden Seren Serengil, sosyal medyada da pek sevilmiyor.

Teknesinin İddiaları Bitmiyor!

Elbette her ünlünün olduğu gibi Seren Serengil’in de fan hesapları var ancak güzel yorumcumuz hakkında açılan antifan hesapları, fan hesaplarından daha fazla. Bu hesapların sahipleri ise Seren Serengil’in açığını yakalamak ve ifşa etmeyi kendilerine görev edinmişler! Güzel yorumcumuzun çıkarttığı ürünlerin çakma olduğundan, teknesinin kendisine ait olmadığına kadar pek çok iddia dönüyor bu sayfalarda.

Bu iddialardan biri de, Seren Serengil’in kış boyunca uzun emekler vererek yaptırdığı teknesinin hem kendine ait olmadığı hem de bir türlü kıyıdan ayrılmadığı iddiasıydı. Teknenin gerçek sahibi kim bunu elbette bilemiyoruz fakat uzun zamandır teknede tatil yapmaya devam eden Seren Serengil’in teknesinde bir hareketlilik görmüş değiliz. Güzel yorumcumuzun bugün paylaştığı “konum” storysi de bu iddiayı destekler nitelikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir