Vergi Rekortmeni de Olsan O FaceApp Yapılacak: Selin Ciğerci Baş Düşmanı Seren Serengil’e Özenince Dillere Düştü!

Instagram’ın ünlü fenomenlerinden Selin Ciğerci geçtiğimiz gün katıldığı bir davetten fotoğraf paylaşmıştı. Ünlü mankenleri yayına alan Selin Ciğerci’nin Instagram’da paylaştığı fotoğrafın şopsuz versiyonu sosyal medyaya düşünce ortalık karıştı. Filtre ve efektlerle kendini daha zayıf, daha makyajlı ve daha güzel göstermeye çalışan Selin Ciğerci kısa süre içince Instagram magazincilerinin diline düştü.

Vergi Rekortmeni Olacağım Demişti!

2020’nin vergi rekortmeni Selin Ciğerci hem markasıyla hem de Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyanın ilk fenomenlerinden olan Selin Ciğerci, bu avantajı çok iyi kullandı ve sadece fenomenlikle yetinmek istemedi. Instagram takipçilerinin kıymetini bilen ve onlara gerçekten influence edebilen güzel fenomen geçtiğimiz yıllarda “Selin Beauty” isminde bir kozmetik markası kurdu.

Takma kirpik ile yola başlayan Selin Ciğerci’nin ticarette yüzü gülünce ürün gamını da genişletmeye başladı. Zaman içinde rujdan kapatıcılara, parfümlerden cilt kremlerine kadar pek çok farklı kozmetik ürün ile karşımıza çıkmaya devam eden güzel fenomen, sağlık sektörüne de el attı! Selin Ciğerci’nin önlenemez yükselişi devam ederken bir de güzellik merkezleri açmaya koyuldu.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde bayilikler vererek “Selin Beauty Center”lar açan Selin Ciğerci hem kendi kazanıyor hem de insanlara ekmek kapısı imkanı sunuyor. Tüm bunların yanında Instagram’da ürün tanıtmaya tam gaz devam eden Selin Ciğerci birçok farklı yerden para kazanmaya ve servetine servet katmaya devam ediyor.

Selin Ciğerci’nin Şop Sevdası!

Bunun en önemli kanıtı ise 2020 yılının vergi rekortmenlerinden biri olması. Ancak güzel fenomenin vazgeçemediği bir huyu var! O da şop… Ünlülerin en sevdiği uygulama olma Faceapp, kişiyi resmen baştan yaratma özelliğine sahip. Katıldığı bir davetten fotoğraf paylaşan Selin Ciğerci güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

Selin Ciğerci’nin paylaştığı fotoğrafın şopsuz versiyonu Instagram’da yayılmaya başlayınca güzel fenomen sosyal medya kullanıcılarının ve magazincilerin diline düştü. Şop sayesinde kendini daha zayıf ve daha güzel göstermek isteyen Selin Ciğerci’nin şoplu ve şopsuz fotoğraflarını aşağıda ekliyoruz. Karar sizin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir