Tövbe Estağfurullah! Seda Sayan’dan “Ekmek” Kavgası Yüzünden Kanlı Bıçaklı Olduğu Demet Akalın’a Destek: “Haklı..”

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı ünlüler camiasını hüzüne boğmuş olsa da; pek çok kişinin barışmasına da vesile oldu. İlk olarak yıllardır küs olduğu Alişan’la yeniden barışmak için Instagram’dan adım atan Ece Erken’den sonra, Seda Sayan da “ekmek” kavgası yüzünden birbirine girdiği Demet Akalın’a hak vererek; barış için ilk adımı atmış oldu.

Kavga Böyle Başlamıştı..

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Seda Sayan ve Demet Akalın, Star TV’deki sabah kuşağı için büyük bir kavgaya tutuşmuştu. Koronavirüs pandemisi sırasında 10 ay boyunca Star TV’de, ortisi Alişan’la birlikte “Demet ve Alişan İle Sabah Sabah” isimli sabah programını üstlenen Demet Akalın, yazın gelişiyle birlikte televizyonun yorucu olduğunu söyleyerek; yeniden sahnelere döneceğinin sinyalini vermişti.

Geçtiğimiz aylarda final yapan sabah programı, yayından kalktıktan sonra bir anda konuşulmaya başlandı. Bunun en büyük sebebi ise Demet Akalın ve Alişan’ın final yaptığı gün, Seda Sayan’ın kanalla anlaşma imzalamasıydı! Set arkadaşları ile gözyaşları içinde vedalaşan Demet Akalın, Seda Sayan’ın bu yaptığını “saygısızlık” olarak görünce ortalık bir anda karıştı.

Cenaze Barışları Beraberinde Getirdi!

Bu konunun üzerinden aylaaar geçti, Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş hayata gözlerini yumdu fakat Selçuk Tektaş’ın vefatı ünlüler camiasında barışmalara neden oldu. Alişan’ın bir dönem yakın arkadaşı Ece Erken, ünlü şarkıcı ile barışmak için Instagram’dan ilk adımı attı.

Cenazede göremediğimiz ve aynı gece Bodrum’da sahne alan Demet Akalın’ı ise kavgalısı olduğu Seda Sayan şu sözlerle korudu! Seda Sayan’ın Selçuk Tektaş’ın cenazesinden sonra konserlerini iptal ettiği haberi magazin gündemini salladı. Sonrasında ise Seda Sayan’ın konser tarihlerini ileriye ertelediği ortaya çıktı. Ayrıca Seda Sayan, Demet Akalın’ın konserlerini iptal edememesini de şu sözlerle savundu; “Bakın bir yanlış anlaşılma var. Önceden aldığın konseri iptal edemezsin. Demet haklı!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir