Söylemezsem Olmaz Yorumcularının Aldığı “Ah”lar Çıkıyor: Önce Seren Serengil ve Bircan Bali Şimdi de Arto…

Aylardır Amerika’da hayatına devam eden Arto, bu günlerde Türkiye’ye döndü hatta çoktan Alaçatı’ya bile gitti. Eğlencenin tadını çıkartan Arto bugün şok bir haberle güne başladı. Serkan Kaya, Arto’ya dava açmış! Ünlü şarkıcı, aynı düğünde sahne aldığı Arto’ya kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile manevi tazminat davası açtı.

Kankaların Arası Bozuldu!

Söylemezsem Olmaz yorumcularının başı beladan kurtulmuyor! Sezon içinde aldıkları “ah”lar yüzünden sık sık mahkemelik ya da hastanelik olan yorumcularımıza yaz resmen zehir oldu. İlk olarak Seren Serengil, aylardır uğraştığı “Dumping Sendromu” yetmezmiş gibi bir de böbrek taşı çilesi çekti. Hatta böbrek taşı yüzünden Söylemezsem Olmaz’ın sezon finaline neredeyse gelemiyordu! Ancak Söylemezsem Olmaz koltuğunu kaptırmamak için hasta yatağından kalkıp gelen Seren Serengil, bu sefer de mahkemeden kaçmak için hastaneye yattı! Daha doğrusu yattığı iddia edildi.

Seren Serengil’in bitmek bilmeyen sağlık sorunlarının ardından bu sefer de programın sevilen isimlerinden Bircan Bali tatil dönüşü hastanelik oldu! Ne tesadüftür ki, Seren Serengil gibi böbrek taşı yüzünden hastanelik olan Bircan Bali birkaç gün boyunca tedavi altında kaldı. Şimdilerde ise yakın arkadaşı Damla Ersubaşı ile tatile tam gaz devam ediyor.

Arto’ya Dava Şoku!

Hem Seren Serengil hem de Bircan Bali’nin hastalığından sonra, Arto’nun aldığı “ah”lar yavaş yavaş çıkmaya başladı. Son olarak Armağan Çağlayan’ın programında Seren ve Bircan için; “Bir şey anlatıyorum, bir şey dinletiyorum ‘Tamam tamam biz onları biliyoruz’ diyorlar. Ulan bana göndermişler bırak dinleteyim! Böyle şeyler oluyor beni kesmeye, öne çıkmaya çalışıyorlar, ben de küsüyorum. Ama küstümü de söylemiyorum. Ne söyleyeyim ki? Biri eski assolist diğeri 6 yıldır yukarıdan inmiş. Yukarılardan indim diyor tepelerden. Ben de dedim; ‘Hangi tepeden, Esentepe’den mi?’ Kadın üstüme yürüyordu! Esentepe, Kuştepe, Çeliktepe… Öbürü ise eski assolist hala onu yaşıyor!” demişti.

Programdan sonra araları bozulan kankalardan Arto bugüne ise şok ile uyandı! Serkan Kaya tarafından mahkemeye verilen Arto, Ünlü şarkıcı, aynı düğünde sahne aldığı Arto’ya kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile manevi tazminat davası açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir