Somer Sivrioğlu ile Gerilim Yaşayan Danilo Zanna Masterchef’i Bırakıyor mu? Acun Ilıcalı Bu Duruma Ne Diyecek?

TV8’in Masterchef yarışmasından elemeler ve ana kadroya girmeyen çalışan yarışmacıları izlemeye devam ediyoruz! Elemelerin ardından kendilerini tatilin kucağına atan Masterchef jürilerinden Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu, Acun Ilıcalı’nın yanında tatillerine devam ederken; Danilo Zanna ise Göcek’te yat keyfi yaşıyor. Sık sık Instagram’a eğlenceli storyler atan Danilo Zanna’nın “kaptanlık” macerası herkesi şaşırttı! Son olarak “ananaslı pizza” yüzünden Somer Sivrioğlu ile gerilim yaşayan Danilo Zanna yoksa meslek mi değiştiriyor?

Bakalım Bu Sene Neler Olacak?

Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışması geçtiğimiz haftalarda başladı. Tam 19 bölümdür elemeler devam ederken; yavaş yavaş Masterchef’in ana kadrosuna dahil olacak yarışmacılar da belli olmaya başladı. Önümüzdeki haftadan itibaren yarışmacılar üçüncü turla karşımıza çıkacak. Bu turda da 5 gün boyunca önlüğü kapmaya çalışan yarışmacılar Masterchef’in as 16 kişilik ekibine dahil olmaya çalışacaklar.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon kıran kırana bir mücadele seyrettik! Barbaros ve Serhat’ın finalde çarpıştığı bölüm ise eeen heyecansız Masterchef bölümü oldu. Bunun nedeni ise yarışma boyunca aynı evde yaşayan yarışmacıların birbirleriyle yakın dostluk kurmasıydı. Yakın dostuyla finalde çarpışan Serhat, birinci olduğuna sevinemedi bile. Program boyunca “Tek kupa iki şampiyon” mottosuyla hareker eden Serhat, kazandığı birincilik ödülünü de arkadaşı Barbaros ile paylaşmış. Centilmenliğin bu kadarına da pes doğrusu!

Danilo Zanna’nın Yeni Mesleği!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Danilo Zanna (@danilozanna)’in paylaştığı bir gönderi

Bu sezon kimleri final ikilisinde göreceğiz henüz bilemiyoruz. Ancak şefler arasında yaşanan minik krizler herkesi eğlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde “ananaslı pizza” yüzünden gerilen Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu herkese eğlenceli dakikalar yaşattı. Eleme çekimlerinden sonra tatilin tadını çıkartan jürilerimizden Danilo Zanna, meslek değiştirmeye karar vermiş olacak ki; aşçılığı bırakıp gemi kaptanlığını tercih etti! Kendine yeni uğraşlar edinmeye çalışan Danilo Zanna’nın bu halleri ise herkesi hem eğlendirdi hem de güldürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir