Şeyma Subaşı Görmesin: Kübra Açıl Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Çağla Altunkaya’yla Instagram’dan Takipleşmiş!

Eyvahlar olsun! Bu hamleyi Şeyma Subaşı görmesin. Son zamanlarda ablasıyla arası limoni olan Şeyma Subaşı, yeğeni Duru’nun doğum gününe katılmadı. İspanya Ibiza’da gününü gün etmeye devam eden Şeyma’nın yeğeni Duru’nun doğum gününde ise Melisa, Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya vardı. Şeyma’nın ablası Kübra Açıl ile Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya samimiyeti ilerletince Instagram’dan takipleşmeye başlamışlar.

Duru’nun Doğum Gününe Gelmedi!

Aslında bu çok şaşırılacak bir konu değil, çünkü Acun Ilıcalı Şeyma’nın ablası Kübra Açıl ve eşiyle birlikte çalışıyor. Hata Acun Ilıcalı, satın aldığı futbol kulübünün başına da; Kübra Açıl’ın eşini getirmişti. Şeyma Subaşı’yla ilişkisini sonlandırsa da, ailesinin yanında durmaya devam eden Acun Ilıcalı, onca işinin arasında zaman buldu ve Duru’nun doğum gününe geldi.

Türkiye’de Acun Ilıcalı tarafında işler yolunda ilerlerken; Şeyma Subaşı’nın ne yaptığı ve nasıl bir hayat sürdüğü ise herkes tarafından merak konusu. Meedo ile evlenecekleri anda bir anda ayrılmaları, Şeyma’nın bebeğini kaybetmesi derken birçok kaotik konunun içinde Şeyma’yı görüyoruz. Şimdilerde Meedo ile ayrı mı yoksa ikili yeniden bir araya geldi mi bilmiyoruz ama ne olursa olsun; Şeyma’nın keyfini hiçbir şey bozamıyor.

Şeyma’nın Ablasıyla Acun Ilıcalı’nın Yeni Sevgilisi Takipleşmiş!

Partilemeye tam gaz devam eden Şeyma’nın aksine ise ablası Kübra Açıl, ailesiyle güzel bir hayatın tadını çıkartıyor. Sansasyondan uzak bir hayat süren Kübra Açıl ve ailesi, Acun Ilıcalı’yla yakın bağlarını korumaya devam ediyor. Hatta Kübra Açıl, eski eniştesi Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisini, Duru’nun doğum günü partisinden sonra takip etmeye başlamış. Bu duruma Şeyma Subaşı’dan nasıl bir yanıt gelecek bilemiyoruz ama zaten abla kardeşin limoni olan arası, bu hamleden sonra daha da bozulacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir