Seren Serengil’e Şok Şikayetler! Bu Kadar da Olmaz Diyeceksiniz: Kullanılmış Ürünler, Gönderilmeyen Kargolar!

Seren Serengil son aylarda ticareti sevmiş olacak ki ardı ardına yeni ürünlerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. İlk olarak havyarlı şampuan ve yaşlandırmayı önleyen kırışık karşıtı krem çıkartarak kozmetik sektörüne atılan Seren Serengil’in işleri iyi gitmeye başlayınca teker tekeeer tüm sektörleri denemeye başladı. Hatta Seren Serengil’in o kadar çok ürün gamı var ki; hızına yetişemez olduk! Muhtemelen kendisi de çıkarttığı bütün ürünleri bilmiyordur. 6  ay içinde şampuandan kreme, mayodan ayakkabıya, parfümden vücut spreyine kadar birçok farklı ürünü sevenleriyle buluşturan Seren Serengil’in ürünleri hakkında olumsuz eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor.

Yorumların Ardı Arkası Kesilmiyor!

İlk olarak mayo ve ayakkabılarının “çakma” olduğu iddialarıyla yüzyüze gelen Seren Serengil, eleştirilere ve “Dumping Sendromu”na aldırmadan Maldivlerin yolunu tuttu. Maldivlerde ürünlerinin mankenliğini yapan güzel yorumcumuz, “yaza çıkmazmışım” dediği yaz mevsiminde bilmem kaç derece sıcağın altında saatlerce çekim yapmaktan geri durmadı hatta zaman zaman ağaçlara bile tırmandı!

Her zora sıkıştığında hastalığını öne atan Seren Serengil, aylardır ameliyat olacağını ifade ediyor olsa da; bir türlü ameliyat olmuş değil. Güzel yorumcumuz her defasında ameliyat için tarih verse de o tarih geldiğinde gezmeye ve eğlenmeye devam ediyor. Birçok yeni ürün çıkartan Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte yat keyfi çıkartmaya devam ediyor. Bir yandan da 58961 ürününün tanıtımını da yapmaktan geri durmuyor.

Kullanıcılar Bin Pişman!

Bugün ise “sikayetvar” sitesinde Seren Serengil’in markasına girip baktık ve kişilerden gelen şikayetler olduğunu gördük! Söylenenlere göre birden çok kişinin ürünleri günler geçmesine rağmen kargoya vermilmemiş, hatta kişilere bilgi bile verilmemiş. Bir başka kullanıcı ise aldığı ayakkabının defolu ve kullanılmış olduğunu dile getirdi. Kendileriyle ilgilenen kişilerin olmadığını dile getiren kişiler Seren Serengil’den alışveriş yaptıkları için bin pişman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir