Sabahların Sultanı Seda Sayan’ın Son Hali Herkesi Korkuttu: Onu Canlı Görenler Gözlerine İnanamadı!

Sabahların Sultanı lakabıyla hayatımıza giren Seda Sayan’ın son hali görenleri korkuttu! Sık sık Instagram paylaşımlarında filtre ve efektler paylaşan Seda Sayan, bu kez kamera karşısına filtre ve efekt olmayan çıktı. Ancak Seda Sayan’ın bu halini görenler gözlerine inanamadı! Normalde kendine gençleştirme filtresi uygulayan Seda Sayan’ı canlı görenler kendisini tanımakta güçlük çekti.

Kavgaların Sonu Gelmiyor!

Geçtiğimiz sezon Onur Büyüktopçu’dan Gelinim Mutfakta sunuculuğu devralan Seda Sayan, geçmiş yıllarda Yemekteyiz yarışmasında da Onur Büyüktopçu’nun işini elinden almıştı. İki sene sonra yine aynı olayın yaşanması Seda Sayan’ın tepki almasına neden oldu. Birçok sosyal medya kullancısı Seda Sayan’ın insanların ekmeğiyle oynadığını iddia ederek kendisini eleştirdi.

Fakat bu iddianın ardından bu yılda da Star TV ekranlarına transfer olan Seda Sayan, şimdi de Alişan ve Demet Akalın’ın yerine gelince sosyal medya karıştı. Kimsenin ekmeğiyle oynamadığını iddia eden Seda Sayan, Demet Akalın’la büyük bir kavgaya tutuştu. Sosyal medya üzerinden birbirlerine laf sokmaktan geri durmayan ikilinin bu kavgasının ardında Demet Akalın da, Seda Sayan’ın geçtiğimiz sezon sunduğu Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu oldu.

Seda Sayan’ı Tanıyamadık!

Karşılıklı süren nispet savaşlarının ardından Seda Sayan, bu kez de Mehmet Ali Erbil’le kavga etmeye başlasa da; Mali’nin geri adım atmasıyla bu kavga da çok geçmeden son buldu. Bu tip kavga konularıyla sık sık gündeme gelen Seda Sayan’ın bir başka gündem maddesi daha var. Hatta bu konu sayesinde Seda Sayan asssla magazin gündeminden düşmüyor. O konu ise FaceApp!

Günümüzün sihirli değneği FaceApp sayesinde herkesin cildi pürüzsüz, herkes çok güzel, herkes çok genç… Ünlüler camiasında birçok kişinin başvurduğu FaceApp uygulamasının müdavimlerinden biri de Seda Sayan. Sık sık Instagram hesabında FaceApp’li fotoğraflar paylaşarak sosyal medyada eleştirilerin hedefinden kaçamayan Seda Sayan’ın, bugün FaceApp’siz fotoğraflarını görünce ufak bir şok geçirdik! Bunlardan hangisi Seda Sayan?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir