Muhteşem Yüzyıl’dan Tanıdığımız Meryem Uzerli’nin Son Hali Herkesi Çok Şaşırtacak: Aile Saadetine İçimiz Eridi!

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, kızları Lara ve Lily’i büyütmeye devam ediyor. Herkesten sır gibi sakladığı Amerikalı sevgilisi ile kendisine ufak bir aile kuran güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde de Türkiye’ye gelmişti. Bir çekim için kamera karşısına geçen Meryem Uzerli, çekimin ardından ailesiyle yaşadığı Almanya’ya geri döndü. Ancak Almanya’dan da fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, bugün yine kızları Lily ve Lara’nın fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Muhteşem Yüzyıl Zamanları!

Meryem Uzerli bildiğiniz gibi yıllaaardır tanıdığımız ünlü simalardan biri. Show TV’nin efsane dizilerinden Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan karakterine can veren Meryem Uzerli, büyük bir başarıyla rolünün hakkını veriyordu. Muhteşem Yüzyıl, zamanının en popüler yapımlarının başında geliyordu. Dizide kimler kimler rol almadı ki? Halit Ergenç, Okan Yalabık, Nebahat Çehre, Meryem Uzerli, Selma Ergenç, Bergüzar Korel, Ezgi Eyüpoğlu, Burak Özçivit, Pelin Karahan, Mehmet Günsür, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk, Deniz Çakır…

O dönemin en popüler oyuncuları Muhteşem Yüzyıl dizisinde arzı endam ediyor ve diziye renk katıyordu. Ancak Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan, dizinin en önemli karakterlerinin başında geliyordu. Kısa sürede Türkiye’de üne kavuşan Meryem Uzerli, sevenlerinin ilgisinden bunalınca “tükenmişlik sendromu”na girerek bir anda hem ülkeyi hem de diziyi terk etti.

Kız Kardeşlerin Güzelliği!

Bu durum Muhteşem Yüzyıl dizisini zora soksa da Meryem Uzerli’nin yerine Vahide Perçem ekibe dahil oldu ve dizi sona erdi. Ancak gerçek birkaç ay sonra ortaya çıktı. Meğer güzel oyuncu hamile olduğu için diziyi bırakmak zorunda kalmış! Sevgilisi Can Ateş’ten hamile kalan Meryem Uzerli, sevgilisinin çocuğu istememesi üzerine ülkeyi terk etti.

Kızını tek başına doğuran ve büyüten güzel oyuncu, Amerikalı sevgilisi ile bir çocuk daha dünyaya getirdi ve kendi küçük ailesini kurdu. Kızlarını sık sık sosyal medyada paylaşmaktan geri durmayan Meryem Uzerli, sevgilisini ise sır gibi saklamaya devam ediyor. Bugün Meryem Uzerli, kızları Lara ve Lily’nin fotoğrafını paylaşınca kalbimiz eridi! İki kardeşin güzelliğine maşallah diyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir