Meedo’nun İfşa Ettiği Şeyma Subaşı Gündemi Değiştirmek İçin Melisa’yı Kullanıyor: Öyle Bir Paylaşım Yaptı ki…

Meedo ve Şeyma Subaşı ikilisi magazin gündeminden düşmek bilmiyor. İlişkileri, ayrılıkları, barışmaları, düğünleri, harcamaları, tatilleri ve özel jetleri derken her daim bizlere magazin malzemesi vermekten geri durmayan çiftimiz arasında neler yaşanıyor bilemiyoruz! Ayrılar mı yoksa barıştılar mı onu henüz anlayamadık. Son olarak Meedo’dan ayrıldığını söyleyen Şeyma Subaşı bu açıklamadan birkaç gün sonra elinde Meedo’nun hediye ettiği tektaş ile videolar attı ve ikili aynı teknede eğlencenin tadını çıkarttılar.

Ayrıca Meedo ile fotoğraflarını bir hırs ile Instagram’da arşivleyen Şeyma, birkaç fotoğrafı arşivden çıkararak barıştıkları mesajını verdi ancak sonrasında Meedo’nun herkese açık kullandığı Instagram hesabında atarlı giderli bir söz paylaşması ve Şeyma’nın tektaşını elinden çıkartması herkesin kafasını karıştırdı. Son olarak Sabah Gazetesinden Sonat Bahar’ı arayan ve onunla röportaj yapmak istediğini söyleyen Meedo, Şeyma ile barışınca röportajdan vazgeçmiş.

Meedo Şeyma’yı İfşaladı!

Fakat  Sonat Bahar, Meedo ile telefonda konuştuklarını kaleme aldı ve Şeyma – Meedo arasında yaşananlara ışık tuttu; “Mustafa’ya her şeyin, tüm takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma’ya verdiğim kredi kartının extresine kadar her şey onda. Şeyma’nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin. Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, “Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı” diyecek tek bir insan yok.”

“Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma’nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma’yla ilişkiyi bitiren bendim. Dürüst olmam gerekirse, ben bu kızı gerçekten sevdim, başka türlü ona yaptıklarımı yapmazdım. Ona iyi bir hayat verebilmek için elimden geleni yaptım. Ama o her detayı yayınladı, insanlara gösterdi, ortada yaşadı. Ve ben bundan hiç hoşlanmadım. Geçtiğimiz dört beş ay boyunca Instagram’a koyduğu hayat, Şeyma ve Melisa için gayet güzel bir hayattı. Onun bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadım.”

Şeyma Gündemi Değiştirmeye Çalışıyor!

Kendisini ifşalayan Meedo hakkında açıklama yapmayan Şeyma Subaşı, gündemi değiştirmek için kızı Melisa’yla WhatsApp konuşmalarını Instagram’da paylaştı. Melisa’nın henüz 8 yaşında olmasına rağmen telefon kullanması ve annesiyle İngilizce mesajlaşması herkesin ilgisini çekti! Bakalım Şeyma’nın gündem değiştirme taktiği başarılı olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir