Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu’nun Son Haline İnanamayacaksınız: Kendine Ne Yaptın Böyle Birkan?

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nın yakışıklı oyuncusu Birkan Sokullu, dizilerinin sezon finaline girmesinin ardından soluğu tatilde aldı. Dizide Birkan Sokullu’nun ablalarını canlandıran Merve Dizdar ve Ezgi Mola ilgi birlikte güzel bir tatilin tadını çıkartan yakışıklı oyuncu tarzında da değişikliğe gitti! Uzun olan saçlarını kestiren Birkan Sokullu’nun son halini görenler ünlü oyuncuyu tanımakta zorluk çekti.

Masumlar Apartmanı Damgasını Vurdu!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dizi sezonuna dram yapımları damgasını vurdu. Özellikle de ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan diziler herkesin psikolojisini yerle bir etti! Bu dizilerden biri de TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı, milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemeyi başaran nadir yapımlardan oldu.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerini canlandırdığı dizide dram ve kaos her ne kadar fazla olsa da ünlü oyuncuların eğlenceli halleri Instagram hesaplarından sık sık paylaşıldı. Özellikle de Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın yakın arkadaşları her defasında kalbimizi çalmaya devam etti. Hatta Merve Dizdar ve Ezgi Mola bugünlerde Erşan Kuneri dizisinde beraber rol almaya devam ediyor.

Görünce Tanıyamadık!

Masumlar Apartmanı dizisinden ise Farah Zeynep Abdullah’ın ayrılması herkesi oldukça üzdü! Birkan Sokullu’nun aşık olduğu İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, dizinin kaotik havası yüzünden diziden ayrılma kararı almıştı. Bu ayrılma haberi sosyal medyada oldukça konuşuldu.

Önümüzdeki sezon Han yani Birkan Sokullu kime aşık olacak ya da İnci’yi unutabilecek mi bilemiyoruz ancak bugün Instagram’da yeni bir fotoğraf paylaşan Birkan Sokullu’nun yeni tarzı herkesi şaşırttı. Dizisinin sezon finaline girmesinin ardından uzun saçlarını kestiren yakışıklı oyuncuyu görünce tanımakta biraz güçlük çektiğimiz doğrudur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir