İskele Çıkışından Sonra Koronavirüs Açıklamasıyla Herkesi Şaşırtan Şahan Gökbakar Takipçilerine Ayar Verdi!

Recep İvedik serisiyle uzun yıllardır hayatımıza kazınan Şahan Gökbakar, geçtiğimiz haftalarda yeniden Instagram hesabını açtı! Bir süre sosyal medyadan uzak durmak istediğini belirttikten sonra detoksa giren ünlü oyuncunun geri dönüşü ise muhteşem oldu. Son olarak Marmaris’teki lüks villasının önüne yaptırdığı iskele ile magazincilerle papaz olan Şahan Gökbakar, bugün ise yeniden artan Koronavirüs vakalarına dikkat çekmek için bir Instagram postu paylaştı hatta bununla da yetinmedi kendisine karşı çıkan takipçilerine tek tek ayar verdi!

En son Marmaris’te karadan ulaşımı olmayan bir koydan lüks bir villa satın alan Şahan Gökbakar, evinin bulunduğu sahile bir isteke yaptırmış ve “Özel mülktür izinsiz girilemez!” tabelası ile meraklı turistleri kendisinden uzak tutmaya çalışmıştı ancak bu haberin yayılması üzerine Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, alan ile ilgili araştırma başlattı ve araştırma sonucunda da Şahan Gökbakar’ın tabelasını kaldırttı.

Şahan Gökbakar Herkese Ayar Verdi!

Bu durumdan sonra Instagram’dan magazincilere ve basın mensuplarına sitemini dile getiren Şahan Gökbakar, bugün yine magazin gündemi olmayı başardı. Ünlü oyuncu son günlerde artan Koronavirüs vakalarının önüne geçilmesi için aşının önemini şu sözlerle Instagram hesabında paylaştı; “Bakın bu sonbahar ve kış aylarında yine kapanacağız. Neredeyse 17 günlük kapanmanın rakamlarına geldik… Bu gidiş onun habercisi. Benim ve ailemin de ferdi olduğumuz bu toplumun, tüm sosyal seviyelerinden bazılarının aymazlığı, umursamazlığı, duyarsızlığı, cahilliği ve vurdumduymazlığı sebebiyle bütün herkes zarar görüyor. Sağlık çalışanları bıktı, esnaf bıktı, kendini koruyan, aşılanan topluma saygılı insanlar bıktı. Bu gidişat size şunu göstersin, yukarıda saydığım tüm sıfatlar Covid-19’dan daha tehlikeli…”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Magazilly (@magazilly)’in paylaştığı bir gönderi


Bu açıklamayla da yetinmeyen ünlü oyuncu kendisine karşı çıkan Instagram takipçilerine yanıt vermekten geri durmadı. Şahan Gökbakar deyim yerindeyse herkese “ayar” verdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir