Bu Nasıl Açıklama? Kibariye’nin Sözleri Sosyal Medyada Kadınlara Cinnet Geçirtti: “Erkeğinize Sabırlı Olun!”

Türkiye’nin en güçlü seslerinden Kibariye, son aylarda sesi ve şarkılarıyla değil; ailesiyle yaşadığı sansasyonlarıyla magazin gündemini sarsmaya devam ediyor. Yazın gelişiyle birlikte güney sahillerinde sahne almaya başlayan Kibariye, sahne aldığı mekan çıkışında Uçankuş’un muhabirlerinin sorularını cevaplandırdı. Geçmiş aylarda eşi Ali Küçükbalçık’ın başka bir kadınla görüldüğü haberi ise yeniden ünlü şarkıcının önüne geldi. Kibariye’nin yanıtı ise herkesi çok şaşırttı.

Aldattığına İnanmamıştı!

Önceki aylarda yine Uçankuş muhabirlerinin ortaya çıkarttığı görüntülere göre Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık, bir kadınla görüntülenmişti. Bu görüntülerden sonra Uçankuş’la telefonda konuşan Kibariye; “Ben gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Günaha giremem. Gözümle görürsem öyle inanırım.  Görüntülerdeki o mu bilmiyorum. Çok net değil, bilemiyorum. Genel konuşacağım yanlış anlaşılmasın, bütün erkekler eşlerini aldatıyor.  Ben evimde çoluğumla çocuğumla oturuyorum. Tabi ki bunu Ali’ye soracağım. Ali evine çok bağlıdır. Ama gözümle görürsem işler değişir. Bana orijinal delil lazım. Ben gözümle görmediğim sürece inanmam. Bu yuvayı 24 sene boyunca ayakta tuttum. Bilmem neler için yuvamı yıkamam.” sözleriyle Ali Küçükbalçık’ın kendisini aldatmadığına inandığını ifade etmişti.

Kibariye’den Şok Sözler!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

UçanKuş TV (@ucankustv)’in paylaştığı bir gönderi

Dün gece ise Kibariye’nin sahne aldığı mekan çıkışında yine Uçankuş muhabirleri nöbet tutuyordu! Kibariye’ye son yaşanılan olayı hatırlatan muhabirler, aldığı yanıt karşısında şoke oldu: “Biz karı koca evde hallediyoruz. Kocam beni çok seviyor ben eminim. Ben ciddi olmayan bir şeyi kafaya takmam biz iyiyiz evde. Kimse için yuvamı dağıtmam ben. Çok laf çıktı benim hakkımda. ‘Bu kız ne kadar gurursuz’ dediler desinler. Allah diyor ki Erkeğinize sabırlı olun, erkeğinize hürmet edin. Ben kendi adıma konuşuyorum. Kimse yanlış anlamasın. Ben hürmetkâr bizi annemiz böyle yetiştirmiş. Herkes kendine baksın sonra herkes herkesi eleştirsin. Herkes mutlu olsun”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir