Gözde Çiftlerimizden Kerem Bürsin ve Hande Erçel Sokak Ortasında Dudak Dudağa Yakalandı! Kimseye Aldırmadan…

Fox’ta yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızlarından Hande Erçel ve Kerem Bürsin dolu dizgin aşk yaşamaya devam ediyor. Her daim birbirlerine olan aşklarını sosyal medyada da takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan çiftimiz bugün yol ortasında öpüşürken görüntülendi! Kimse yokmuşcasına rahat tavırlarıyla dikkatleri üzerlerine çeken Hande Erçel ve Kerem Bürsin yabancı hayranlarının azizliğine uğradı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi

Birlikte Olduklarını Kabul Ettiler!

Bildiğiniz gibi Hande Erçel dünyada farklı ülkelerde hayranı olan oyuncularımızdan biri. Hatta Instagram’da tam 23.3 milyon takipçiye sahip güzel oyuncunun dünya çapında milyonlarca fanı bulunuyor. Hande Erçel, uluslararası bir projede yer almıyor olsa da; Türk yaz dizilerinin farklı ülkelerde delice sevildiğini biliyoruz! Hande Erçel’in de rol aldığı ilk diziler yabancı ülkelere satılınca güzel oyuncunun hayran kitlesi bir hayli genişlemiş oldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Hande Erçel (@handemiyy)’in paylaştığı bir gönderi

Sen Çal Kapımı dizisi de dünya çapında ün yakalamayı başardı! Birkaç aydır güzel bir ilişki yaşayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin ilişkilerinin ilk zamanlarında inatla birlikte olmadıklarını söylemiş olsalar da; son olarak gittikleri Maldivler tatilinden el ele dönünce sevgili olduklarını cümle aleme duyurmuş oldular. Sen Çal Kapımı dizisinin ilk tanıtım fragmanları yayınlandığından beri birbirleriyle shiplenen ve sevgili olduklarını iddia edilen çiftimiz uzuuun zaman boyunca birlikte olmadıklarını ve sadece çok çok yakın arkadaş olduklarını söylemişti.

Kimseler Yokmuş Gibi!


Tabii bu söylenenlere ne Türk basını ne de sosyal medya kullanıcıları inanmamıştı. Sonunda Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in sevgili olduğunu öğrendiğimizde ise derin bir nefes aldık! Bugünlerde dizi çekimlerine son hız devam eden çiftimiz; sokakta dudak dudağa yakalandı. Tatil – dizi seti arasında mekik dokuyan Hande Erçel ve Kerem Bürsin etraflarında kimse yokmuş gibi öpüşmeye ve yakınlaşmaya devam ettiler. O anları ise yabancı turistler kameraya almayı ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir