“Geçinemeyen” Demet Akalın Kışı Rahat Geçirmek İçin Yazın Arı Gibi Çalışıyor: Demo’nun Baş Döndüren Rotası!

Demet Akalın’ın çalışkanlığı herkesin gözünü yaşartıyor! Yaz kış demeden çalışmaya devam eden Demo; Eylül – ekim aylarında rahat edebilmek için şimdiden planlarını yapmaya başladı bile. “Bi daha bi daha” şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Demo, sonbahar yeniden eğlence ve müzik sektörünün zora gireceğini düşünerek Kanal D ekranlarında yayınlanan “Gelinim Mutfakta” programının sunucu oldu!

Tabii Demet Akalın’ın Gelinim Mutfakta programını kabul etmesi geçim sıkıntısı mı yoksa Seda Sayan’a nispet mi orasını bilemiyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Seda Sayan ve Demet Akalın, Star TV’de yayınlanan sabah programı yüzünden birbirine girmiş ve küsmüşlerdi. Demet Akalın’la sabah programı sunan Alişan ise konuya dahil olmamış ve kavgayı dışarıdan takip etmişti.

Kavga Böyle Başlamıştı!

Kavganın fitili ateşleyen Demet Akalın’ın Seda Sayan’ı Instagram’dan engellemesi oldu. Bu hamle üzerine sosyal medyadan Demet’e karşılık vermekten çekinmeyen Seda Sayan, kimsenin ekmeğiyle oynamadığını ifade etti; “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!”

Seda Sayan’ın bu açıklamasından sonra Demet Akalın’dan da yanıt gecikmedi; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

Arı Gibi Çalışıyor!

Bu kavganın ardından Seda Sayan’ın bir sezon sunuculuk yaptığı Gelinim Mutfakta ile anlaşan Demet Akalın, yoğun bir tempoda çalışmaya devam edecek. Güzel şarkıcı bu günlerde ise yeni şarkısı “Bi daha bi daha”nın tanıtımı için şehir şehir gezmeye devam ediyor. Bodrum – Alaçatı – Çeşme arasında mekik dokuyan Demo, bir hafta içinde Konya ve İstanbul konserleriyle eğlendirmeye devam edecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir