Gece Gece Ortalığı Ayağa Kaldırmıştı: Koronavirüs Aşısının Demet Akalın’da Yaptığı Yan Etki Herkesi Şoke Etti!

Koronavirüs’ten en çok etkilenen ünlülerin başında gelen Demet Akalın “Geçinemiyorum” açıklamasıyla gündemde olay olmayı başarmıştı. Bu talihsiz açıklamanın ardından sosyal medyada eleştiri oklarının hedefinden kaçamayan Demet Akalın son zamanlarda da yeni şarkısı “Bi daha bi daha” ile müzik listelerinin altını üstüne getirmeye devam ediyor. Ancak geçtiğimiz günlerde Koronavirüs aşısının ikinci dozundan sonra “güneş alerjisi” olduğunu iddia eden Demet Akalın, gece uyuyamayınca önce eşi Okan Kurt’un neden uyuduğuna kızdı ardından da Twitter’da takılmaya başladı.

Aşının Yan Etkisi “Pozitif” Oldu!

Sık sık tweet atarak güneş alerjisine çözüm bulmaya çalışan güzel şarkıcının aşıdan sonra Türkçe kurallarına uyuyor olması gözlerden kaçmadı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı ise Demet Akalın’a bu noktadan takılmadan duramadı. Twitter’dan “Aşıdan sonra Türkçen düzelmiş Demet Abla!” yorumlarına maruz kalan güzel şarkıcı ise her zamanki eğlenceli kişiliği ile kendisiyle dalga geçen gençlere katıldı ve attığı tweetle Koronavirüs aşısının kendisinin Türkçesini iyileştirdiğini de kabul etmiş oldu.

Demet Akalın Gece Gece Terör Estirdi!

Birçok kişide ateş ve kol ağrısı yapan Koronavirüs aşısı Demet Akalın’ın Türkçesini geliştirmiş! Bildiğiniz gibi Demet Akalın özellikle Twitter’da attığı her tweetten sonra dalga konusu oluyordu. Sosyal medya kullanıcılarının linçlerine maruz kalan Demet Akalın dün akşam aşı olduktan sonra Instagram hesabından eşi Okan Kurt’a sitem etmeyi de ihmal etmedi; “Hala sıfır uyku öleceğim kaşıntıdan. Ne alerjisi bu ya? Allah’ım korkunç! İğneyi yedim inşallah uyurum! Bu kadar gamsız koca da, ne bileyim. Öldüm mü, kaldım mı, uyan, kalk, bak ay!”

Demet Akalın’ın bu sitemlerinden sonra Okan Kurt ve Demet Akalın arasında bir gerilim yaşanıp yaşanmadığını merak ediyoruz. Umarız ki çiftimiz arasında bir sorun yaşanmamıştır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir