Aşk Belgelendi! Kerem Bürsin’le Aşk Yaşayan Hande Erçel’e Büyük Şok: Murat Dalkılıç’ın Yeni Sevgilisi Arkadaşıymış!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç hakkında ortaya atılan yeni aşk iddiası herkesin kafasını karıştırdı. Söylenenlere göre Murat Dalkılıç, Hande Erçel’in yakın arkadaşlarından biriyle aşk yaşıyormuş! Geçtiğimiz hafta magazin gündeminin ortaya attığı bu iddianın ardından, dün akşam bir mekanda sahne alan Murat Dalkılıç’ı en önde izleyenlerden birinin Sitare Akbaş olması, aşk iddialarının yeniden alevlenmesine neden oldu.

Murat Dalkılıç’ın Başarısız İlişkileri!

Murat Dalkılıç’ın çalkantılı aşk hayatını bilmeyen yoktur! 2015 yılında güzel oyuncu Merve Boluğur ile nikah masasına oturan Murat Dalkılıç’ın çapkınlığı ve evliliğine uyum sağlayamaması o yıllarda magazin camiasında büyük depremlere neden olmuştu. İte kaka 2 yıl evli kalan çiftimiz, 2017 yılında tek celsede ayrılarak hayatlarına devam etti.

Gerçi o tarihten beri Merve Boluğur’un sosyal medyada paylaştığı “garip” paylaşımlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Boşanmanın ardından bir türlü toparlanmayan Merve Boluğur’un aksine Murat Dalkılıç, evliliğini sonlandırdıktan sonra yeni aşklara yelken açtı! O dönem henüz şimdiki kadar popüler olmayan Hande Erçel’le ilişki yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç, yeni ilişkisinde oldukça mutlu görünüyordu.

Aşk Belgelendi!

3 yıl güzel ilişkilerine devam eden Hande Erçel ve Murat Dalkılıç, aynı evde yaşıyordu. Çiftimizin evleneceğine neredeyse kesin gözüyle bakıyorduk ki; geçtiğimiz sene Temmuz ayında Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yollarını ayırdı. Son bir yıldır yalnızlığı tercih eden Murat Dalkılıç’ın aksine Hande Erçel bir süredir Sen Çal Kapımı dizisinde partner olduğu Kerem Bürsin ile güzel bir birliktelik yaşıyor.

Son bir yıldır adı kimseyle anılmayan Murat Dalkılıç ise sonunda gönlünü birine kaptırdı. Hatta o kişi Hande Erçel’in yakın arkadaşlarından Sitare Akbaş! Sen Çal Kapımı’nın Figen’i Sitare Akbaş, Hande Erçel’le aynı dizide rol alıyor. Geçtiğimiz hafta Murat Dalkılıç ile adı aşk dedikodularına karışan güzel oyuncunun, dün akşam Murat Dalkılıç’ın sahne aldığı mekanda en önde eğlenmesi ikili arasında çıkan dedikoduları güçlendirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir