Aman Seren Serengil Görmesin: Hastaneden Tatile Işınlanan Bircan Bali’nin Seda Sayan’la Yakınlığı Şaşırttı!

Söylemezsem Olmaz yorumcularının ilişki karmaşaları herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Program boyunca aralarından su sızmayan yorumcularımız tatile gittiklerinde birbirlerinin arkasından konuşmayı ihmal etmiyor hatta tatil arasında da asla görüşmüyorlar! Söylemezsem Olmaz’ın sezon finalinden önce sık sık Bircan Bali’nin evinde kalan ve kızı Saygı’yla ilgilenen Seren Serengil’i uzun zamandır Bircan Bali’nin yanında görmüyoruz.

Program Bitince Dostluk da Bitiyor!

Hatta Bircan Bali, hastanelik olduğunda Seren Serengil’den “geçmiş olsun” storysi de gelmemişti. Durum böyle olunca herkesin kafasında Söylemezsem Olmaz yorumcuları arasında gerginlik olup olmadığı sorusu geliyor. Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli Youtube programına katılan Arto, hem Seren Serengil hem de Bircan Bali için oldukça ağır sözler söylemekten çekinmemişti.

“Bir şey anlatıyorum, bir şey dinletiyorum ‘Tamam tamam biz onları biliyoruz’ diyorlar. Ulan bana göndermişler bırak dinleteyim! Böyle şeyler oluyor beni kesmeye, öne çıkmaya çalışıyorlar, ben de küsüyorum. Ama küstümü de söylemiyorum. Ne söyleyeyim ki? Biri eski assolist diğeri 6 yıldır yukarıdan inmiş. Yukarılardan indim diyor tepelerden. Ben de dedim; ‘Hangi tepeden, Esentepe’den mi?’ Kadın üstüme yürüyordu! Esentepe, Kuştepe, Çeliktepe… Öbürü ise eski assolist hala onu yaşıyor!”

Bircan Bali’nin Seda Sayan’la Yakınlığı!

Sezon arasına girince gerçek yüzlerini gördüğümüz Söylemezsem Olmaz yorumcuları arasındaki gerginlik hızla artmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Seren Serengil, Gülben Ergen’in yanında olan herkese karşı salt bir nefret duyuyor. Önceki gün Seda Sayan ve Gülben Ergen bir araya gelince; “Eski motorlar toplanmış!” diye Seren Serengil’in yakın arkadaşlarından Bircan Bali’nin Seda Sayan’la yakınlığı ise herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Seda Sayan, Bircan Bali’nin son paylaştığı beğenmiş! Seren Serengil ve Seda Sayan arasında gerginlik tırmanmaya devam ederken Bircan Bali’nin bu yakınlığı herksi oldukça şaşırttı. Aman bu beğeni olayını Sero görmesin olay çıkarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir